Twitter Bayanlarından Elvan ile Birlikte Olun

 

Adım Elvan 29 yaşındayım ve Karamürsel’de yaşıyorum. Bu bölge çok bilinen bir yer olmadığı için bu şekilde ilanlar vererek size ulaşmak istedim. Sanırım en doğru yol bu olacaktır. Biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Gezmeyi çok seven özellikleri adaları gezmeye bayılan bir kızım. Ada seyahatlerini sürekli olarak planlayan biriyim. İstanbul’da bütün adalara gittim. Ege adalarını da gezdim sayılır. Birkaç tanesi kaldı. Ama Yunanistan’a ait olanları henüz gezme fırsatım olmadı. Bu nedenle de en kısa zamanda bunu yapmak istiyorum. Tabi maddi unsurların çok önemli olmasından dolayı da hemen bu planları hayata geçiremiyor insan. Bir de zaten dövizin bu kadar yüksek olması son ki senedir tüm seyahatlerimi olumsuz etkilemiş durumda.

Twitter kendimi iyi hissettiğim en güzel mecra bence. Sosyal medyayı aktif olarak kullandığım için aslında genel olarak oradan takipçilerim arasından işlerimi görüyordum. Beni isteyen ve birlikte olmak isteyen bir çok insanı oradan buluyorum. Fakat yalnız başına twitter ya da diğer ağlar yetmiyor. Karamürsel twitter partner bayan yazarsanız internet tarayıcılarınıza beni kolayca bulabilirsiniz. Tabi ismimi de belirtmelisiniz.

Bir ilginç detaydan daha bahsetmek istersem şapka koleksiyonu yapıyorum. Kadınlara dair her türden ve her moda akımından bir parça var evimde. Yurt dışından aldığım bir çok şapka modeli ve yurt içinden aldıklarım güzel bir koleksiyon oluşturuyor. Bunun dışında farklı eşyalar için de koleksiyon düşünüyorum tabi ki hepsi fırsat ve zaman meselesi. Henüz gencim ve bu işler için ayıracak zamanım var tabi ki ama bir 15 yıl sonra çok farklı bir hayalim var.

Benimle olmak isteyen beylerden birkaç isteğim de oluyor. Mesela ilişki öncesi kesinlikle alkol almanıza izin vermem. Bunun sebebini de açıklamamı isterseniz söyleyeyim: Geç boşalmanıza tahammülüm yok. Benim için günde kaç kişi ile beraber olduğum çok önemli. Bu yüzden bir kişiye ayırabileceğim zaman zarfı da az olmalıdır. Çünkü her ne kadar bir twitter karamürsel escort kızı olsam da bu herkes ile birlikte olacağım anlamına gelmez öyle değil mi?

Bu adaları seyahat etme fikri belki sizlerinde hoşuna gider ve bunu beraber de yapabiliriz. Uzun süreli gezmek isteyen ve yanında şık bir kadın arayan varsa bunu da yapabiliriz. Bir çok farklı mecrada ve şekilde görüşme tarzlarım var. Bunların sıralı listesi yok ama sormak istediğiniz her şeyi bana yorum olarak aşağıdan sorabilirsiniz.

Takipçilerim sayısı hiç de az değil. Bunu size aktardığımda şaşıracaksınız. Hatta bu beni bir anlamda fenomen bile kılabilir ama ben oradan değil buradan tanıştığım kişiler ile görüşmeyi seviyorum.

Listing ID: 2625d90a2bed874f

29 Eylül 2019 15:28

This ad has expired

Yorumlar