40 Yaş Olgun Bayan Cavidan Hanım Burada

 

40 Yaş Olgun Bayan Cavidan Hanım Burada

Yeni yetme genç kuşaklardan bir şey anlamıyorum bana şöyle oturaklı ve cazibeli bir hanım lazım diyen, birlikteliğini doyumsuz olarak ve güvenilir yapan yani kısacası tecrübe arayanların yerindeyim. Sizlere misafir olabildiğim gibi konuk da edebilirim. Benim için hayatta alınacak dersler çoktan bittiği için boş muhabbetten hoşlanmam. Hızlı olalım hızlı çözelimcilerdenimdir. Bu nedenle de çözüm odaklı bakış açılarına sahip olmayı tercih ederim her zaman için. Bazen bu konuda ev arkadaşlarım çok kısa kesiyorsun biraz daha konuşsaydın bak adamın derdi varmış gibi karşı tolare hareketler getirseler de özüm de sözüm de bir.

Zaten artık çaça denen yaş grubuna geldik gibi görünüyor. Benim yaşımda aklı başında kadınlara bir filmde görmüştüm eteği belinde deniyor. Zaten koca görmüş kadının halinin de başka olacağını düşünürseniz sizi zevkten kaça katlayabilir daha kolay anlayabilirsiniz. Bu arada ismimi söylemeyi atlamayayım bu sitelerde sanırım kural gibi bir şey olmuş zaten bu adım Cavidan. Ne kadar da çekici bir isim öyle değil mi bu arada gerçek adım olduğundan emin olabilirsin. Bu takma isimli orospular gibi ikide bir de isim değiştirmeyiz delikanlı bir kadınız biz. Ayrıca Reyhan da ikinci ismim. Hangisi hoşunuza giderse o şekilde seslenebilirsiniz bana.

40 yaşındayım bu sene tamamlıyorum bu yaşımı. Artık dört onluk denen gruptan olduğum için olgun kadın denince parmakla gösterilecek tanıma uyuyorum sanırım. 30 yaş altı kimse ile de görüşmüyorum bu benim en katı kuralım. Çoluk çocuk sohbeti çekecek kafam da kalmıyor açıkçası zaten kısa zamanlar içinde yol alabilecek ve beni yormayacak beyler ile görüşüyorum. Hatta şöyle artık dede statüsüne gelmiş adamlar öyle hoşuma gidiyorlar ki hem çok kolay hallediyorum işlerini de hem de hiç sorun çıkartmıyorlar. Ama genç ve aygır gibi bir adam ile bu işleri yapmak maalesef çok zor oluyor. Benim de buna gücüm yetmiyor daha genç bayanlara yönlendiriyorum onları. Hızlı takılmak ve genç ölmektense yavaş yavaş sindire sindire yaşamayı tercih ederim. Ölürken kusura bakmayın da nasıl göründüğüm umrumda değildir. Nasıl bir hayat yaşadığıma bakarım ben.

Karamürsel’de yaşıyorum İzmit’i bilenler bilir burası şehre biraz uzak kalıyor. 8 km kadar aşağıda biraz içe dönük insanları yaşadığı bir toplum. Burada nedense daha rahat ediyorum. Ama tabi hep burada değildim. Zaten aslım Gürcü asıllı olduğu için çok ülke gördüm. Çok gezdim ama artık unu eleme vakti geldi sanırım eleği duvara astım. Kral gibi kendi kurallarımın işlediği rahat bir hayatı benimsiyorum. Bu da gerçekten ruhuma ve bedenime çok iyi geliyor. Cavidan’ı tanımak ve onun güvenini rahatlığını her daim algınızda hissetmek için en kısa zamanda aramanızı rica ederim. Olgun seven beyler için çok iyi bir alternatif olabileceğimden şüphem yok bir çok erkek Karamürsel eskort olgun kadın arar ama benim tadım da nüansım da sizlere bir başka gelecek.

Listing ID: 525d87670865cea

23 Eylül 2019 00:15

This ad has expired

Yorumlar